red

יעוץ וליווי עסקי

את מרגישה שהעסק שלך לא מתפקד?

קבעת יעדים ואין לך מושג איך להגיע אליהם?

יש לך רעיון לעסק ואת רוצה להתחיל נכון?

 

דברים טובים באים בחבילות ממוקדות –

ייעוץ וליווי עסקי לעסקים

_DSC5138

תהליך ייעוץ עסקי לא חייב להיות ארוך על מנת להיות אפקטיבי. אני מאמינה שכאשר יש מיקוד ותוכנית ברורה שאר התהליך הינו פשוט וקצר. היכולת לראות את המטרה הגדולה, לדעת להתאים את האפיק השיווקי ולתת את הכלים הנכונים הינם תולדה של ניסיון.

במשך שנים ליוויתי עסקים קטנים ובינוניים ממציאות של ניסוי טעיה למקום של יציבות עם תוכנית עבודה מסודרת ומסלול ברור ל הגשמת מטרות בקלות וביעילות. התאמתי את אופי הליווי לצרכי העסק ועשיתי אתם את התהליך יד ביד. הייתי עבורם במפגשים אישיים, בייעוץ והכוונה מול גורמים חיצוניים, ומעל הכל, נתתי להם את הכלים להתקדם לבד.

גם לנצח את הסטטיסטיקה וגם להפוך לסיפור הצלחה

אני מכירה את הסטטיסטיקה האכזרית בה מרבית העסקים העצמאיים אינם מצליחים לשרוד מעבר לשנה הראשונה ואני רוצה לומר לך ,מניסיוני, הכל טמון ביכולת לקחת החלטות נכונות בזמן הנכון ובהבנה כיצד ליישם אותן בשטח.

בין אם העסק שלך רק ברמת הרעיון ובין אם הוא כבר ותיק – ייעוץ עסקי זהו שירות הנותן לך מפה ברורה, הנחיות מדויקות וכלים ישימים להגיע לתוצאות.

ההרגשה שבעלת עסק אומרת לי – אני לא מאמינה שהגעתי לכאלו הישגים, אני מרגישה בטוחה כי יש לי את הידע להצליח - היא הרגשה מדהימה ומרגשת.

באפשרותך לבחור אחד משני מסלולים לייעוץ וליווי עסקי :

קצר וקולע - פגישת מיקוד חד פעמית בת שעה וחצי בנושא ספציפי עליו את מחליטה מראש. במפגש אני מאפשרת לך גישה לכל המיומנויות אשר באמתחתי, מניהול זמן, דרך בניית תוכנית עבודה ועד לאסטרטגיות שיווק , ובסופו את יוצאת עם תוכנית פעולה ברורה והרבה שקט בראש.

ליווי ממוקד לתוצאות – תהליך בין ארבעה עד שישה מפגשים בלבד בו נעבוד יחד על מספר נושאים עסקיים במקביל ונייצר אסטרטגיית פעולה רחבת היקף המתייחסת למספר מורכב של היבטים. גם כאן כל סל המשאבים שלי נגיש עבורך במקביל לליווי האישי לאורכו של התהליך. את מסיימת את התהליך כשאת - יודעת, מבינה ויכולה להגיע למטרות העסקיות אותן הצבת בקלות ובביטחון.

 

ייעוץ עסקי זה לדעת לאן ללכת ואיך להגיע לתוצאות , צרי עמי קשר ונתחיל, מירב 053-7700001

 

הדרכה חינמית - השנה אני משיגה את המטרות שלי - לחצי כאן לקבלת ההדרכה

שאלות נפוצות

מה ההבדל בין תוכנית עסקית לתוכנית עבודה?

תוכנית עסקית הינה תוכנית כוללת של העסק אותה מכינים טרום הקמת העסק (תחזית עסקית) או כאשר מעוניינים בקבלת הלוואה מהבנק או הכנסת שותף/משקיע לעסק. התוכנית העסקית היא ארוכת טווח ומציגה נתונים פיננסיים, כלכליים ואדמיניסטרטיביים לכמה שנים קדימה.
תוכנית עבודה לעומת זאת היא תוכנית פרקטית שיכולה להתאים לכל נושא בעסק (פרוייקט או תוכנית שיווק שנתית) ומגדירה את הפעולות שיש לבצע בכל שלב ושלב.

לאיזה טווחי זמן רצוי לעשות תוכנית עבודה ובאיזו רזולוציה?

אין טווח מינימלי. אפשר לבנות תוכנית עבודה לכל גודל או היקף של פעילות. בתוכנית עבודה מתייחסים לרזולוציות הקטנות ביותר בציון של תוצאות מדידות מבוקשות, לוחות זמנים, משאבים נדרשים ועוד.

האם ליווי עסקי מתאים בכל שלב של העסק ובכל וותק?

בהחלט! בכל שלב ישנם אתגרים אחרים עימם צריך להתמודד.

האם ייעוץ עסקי הוא בהכרח ארוך טווח?

תלוי בצורכי העסק ובתוצאה המבוקשת. אפשר לקיים פגישת מיקוד/ייעוץ חד פעמית, מספר פגישות מצומצם ומוגדר מראש או תהליך ארוך טווח.

מה ההבדל בין ייעוץ עסקי לאימון עסקי?

באימון התהליך מתמקד בקבלת התשובות מהלקוח כחלק מהעצמתו והבנה שהידע נמצא בתוכו. בייעוץ, הלקוח מגיע על מנת לקבל תשובות לשאלות העסקיות ממי שיש לו את הידע והכלים.

מה הערך שאקבל בפגישת ייעוץ ממוקדת לעומת תהליך?

בפגישה ממוקדת לרוב תיבנה תוכנית עבודה אותה הלקוחה תוציא אל הפועל בעצמה. בתהליך יש גם ליווי תוך כדי יישום תוכנית העבודה, התאמה למתרחש בפועל בשטח ועוד.

מתי הזמן הנכון להכין תוכנית עבודה? כל כמה זמן כדאי לבנות תוכנית עבודה? האם נעשים שינויים בתוכנית עבודה תוך כדי עשייה?

תוכנית עבודה לעסק כולו כדאי להכין בהסתכלות לחצי שנה עד שנה קדימה, תוכנית עבודה לכל פעילות או פרוייקט בעסק כדאי להכין בכל שלב של תכנון. התוכנית מציגה נקודות ציון חשובות בדרך ודרכי ביצוע ורצוי מאוד לבצע שינויים והתאמות בהתאם לקורה בשטח. לא תמיד ניתן לצפות דברים במדוייק ומהעשייה בפועל ניתן ללמוד הכי הרבה.