אדם בוחר את מסלולו תוך כדי תנועה – לדעת לנהל את החיים

גיליתי כבר בגיל צעיר למדי שיש בי יכולת לגעת באנשים ולדבר אליהם באופן כזה אשר דרבן אותם לפעול ולהתקדם. בצבא מצאתי עצמי משתלבת בעמדות פיקודיות ומגלה בתוכי את היכולת לנהל קבוצות ולהגיע למטרות משותפות.

משם לימודי תואר ראשון ושני במנהל עסקים עם התמחות ביזמות היו נראים כמעבר מתבקש והובילו אותי לתפקידי ניהול בכירים, ביניהם: מנכ"ל רשת "דרור רז המרכז הישראלי לפילאטיס", יועצת עצמאית לחברות בתחומי פיתוח ארגוני, שירות ומכירות, וסמנכ"ל בקבוצת "Smile אינטרנט זהב".

הידע שרכשתי בשילוב עם הניסיון אשר צברתי בחיי התעסוקתיים השתלבו מצוין עם כלים מעולם האימון האישי והקבוצתי וחידדו את היכולות שלי למקד, להניע לפעולה, להציב מטרות ולהגיע לתוצאות באופן יצירתי ומגוון.

אימהות וקריירה שילוב מנצח

הרגע בו קרה השינוי הגדול בחיי היה היום בו הפכתי לאמא, פרט לכך שהייתה לזה משמעות משנה חיים ומרחבת לב היה זה גם היום בו יצאתי לעצמאות ופתחתי את העסק שלימים הפך ליעוד שלי.

האימהות חברה אותי באופן עמוק יותר אל המקום בו טמון הכוח הנשי אשר ממנו אני שואבת כל כך הרבה השראה ולכן בחרתי לקדם וללוות נשים בעסקים בכלל ואימהות עצמאיות בפרט.

כך שעבורי אימהות ועצמאות שלובות יחד ומעצבות את תפיסת עולמי האישית והעסקית האומרת שזה אפשרי לעשות גם וגם באופן מספק והרמוני אם יש בידיך את הכלים הנכונים והידיעה לאן ברצונך להגיע.

קדמה נשית - השלב הבא

מסלולי חיי הובילו אותי לא רק לקדם ולהצמיח נשים בעסקים אלא גם בפן החברתי, דרך מועצת נשים, המשרד למעמד האישה וארגון קישורי אימהות – כולם מהווים פלטפורמות אשר בחרו לחזק פלח נשי באוכלוסייה, להנגיש להן תכנים ולאפשר ידע אשר נותן את הכלים לגדול ולהיות מי שהן במלוא עוצמתן.

לראות את האושר של אישה כאשר היא מגלה שהיא מצליחה להגשים את כל היכולות שלה, ולהיות היא במאת האחוזים בכל תחומי חייה באופן מלא, בעסקים, במשפחה, באימהות, בזוגיות- זו הסיבה אשר בגינה אני בוחרת בכל בוקר מחדש בעסק שלי.

אני מזמינה אותך לבחור בעצמך, אני כבר בחרתי בך ואשמח ללוות אותך לכדי מימוש.

 

צרי עמי קשר ונתחיל, מירב 053-7700001

_DSC4857